SlovenčinaNemčinaUnited KingdomHungary
Google+ Twitter Facebook
Úvod

Vitajte na stránke nášho rodinného penziónu

 

 

VILA PANORAMA !!!

 

 

 

 

 

     

 

      Naša Vila Panorama sa nachádza v lokalite Antošovský vrch, ktorý je súčasťou goralskej obce Ždiar. Je odtiaľ prekrásny výhľad na Belianske Tatry a ich dominanty Vidlu a Havran.

       Výstavba Vily Panorama bola inšpirovaná tradičnou architektúrou daného územia.

    Ubytovanie poskytujeme v dvojložkobých, trojlôžkových, štvorlôžkových izbách a apartmánoch , ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi.

      Od hlavných trás vedie k vile asfaltová vedľajšia cesta cca 1 km. Je zabezpečené priamo pred vilou.

    Pre hostí, ktorí hľadajú ubytovanie v samostatnom ubytovacom zariadení, v ponuke nájmu na  chatu  na Antošáku pre 6 osôb, ktorá sa nachádza v blízkosti vily cca 10m.  Pred hosťom je k dispozícii aj záhradný gril.

    Priamo od našej vily vedie turistický chodník, ktorý sa môže dostať priamo do Chodníku korunami stromov v Bachledovej doline, z penziónu do je len 2km pešou túrou. Naskytne sa Vám jedinečný výhľad na Belianske Tatry, Pieniny a Zamagurie.

Pre našich hostí je k dispozícii WIFI Pripojenie na internet.

 

                                                                                                                                                                                  

 

     V letnom období je možnosť navštíviť rôzne vysokohorské chodníky ako napr. náučný chodník Monkova dolina-Kopské sedlo, Kežmarskú chatu z Tatranskej Kotliny.

     Priamo od našej vily vedie turistický chodník, ktorý sa môže dostať priamo do Chodníku korunami stromov v Bachledovej doline. Pre ľudí, ktorí obľubujú jazdu na bicykli sú rôzne cyklotrasy a ine atrakcie v stredisku Sun Bachledová.

   Celoročne je možné navštíviť termálne kúpaliská Aquacity Poprad cca 35km alebo termálne kúpalisko vo Vrbove cca 30km alebo rôzne zaujímavosti v blízkom okolí napr. Beliansku jaskyňu, kaštieľ Strážky v Spišskej Belej alebo Kežmarský hrad. 

 

V zimnon období je možnosť pre milovníkov zimných športov navštíviť viacerích  lyžiarskych strediskom, najbližšie k nasej odporná JE stredisko  Ski Bachledova cca 1,5 km, Ski Strachan cca 4 km, Ski Strednica cca 5 km.

 

Navštívte nás aj počas roka.

 

Doba nástupu na pobyt je od 14.00 hod.

Doba ukončenia pobytu je do 10.00 hod.

 

Kontakt:
Mobil: 0918646887
Tel. č.: 052/4498264
Email: info@vilapanorama.sk
Kontaktujte nás
© 2012 Created by NITEX s.r.o - All rights reserved