Scroll to top
sk

Lyžovanie

Bachledka Ski & Sun

Bachledka Ski & Sun je rodinným zimným rajom. Ponúka návštevníkom až 8,5 km zjazdoviek všetkých typov náročností. Na svoje si prídu milovníci upraveného manchesteru, ale aj tí, ktorých láka „freeride“.

Na hrebeň a do Bachledka detského areálu sa vyveziete 10-miestnou kabínovou lanovkou Bachledka. Iba za 6 minút sa tak vyveziete pohodlne, bezpečne, v suchu a bez vetra z Bachledovej doliny až na vrchol Spišskej Magury. Zdatnejší lyžiari môžu využiť aj 4-sedačkovú lanovku Jezersko a ďalších 6 lyžiarskych vlekov, ktoré zaručia lyžovačku v troch navzájom prepojených dolinách.

 

https://bachledka.sk/

Ski centrum Strachan

Ski centrum Strachan ponúka dva lyžiarske vleky a 4-sedačkovú lanovku. Lyžiari si môžu vybrať z troch modrých zjazdoviek a jednej červenej.Ideálne svahy pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Na svoje si prídu aj priaznivci bežeckého lyžovania – po hrebeni Spišskej Magury s dĺžkou trate 13,5 km.

V stredisku pôsobí lyžiarska škôlka, lyžiarska škola a snowboardová škola. Ďalej je v areáli požičovňa lyží a snowboardov, bufet a reštaurácia.

https://skicentrumstrachan.sk/

Ski Strednica

Skicentrum Strednica v Ždiari je lyžiarske stredisko a známa turistická destinácia s nezabudnuteľným výhľadom na Ždiarsku vidlu a Havran, ktoré sú dominantou Belianskych Tatier. Patrí medzi najväčšie a najstaršie strediská v oblasti Vysokých Tatier, lyžovanie tu má dlhú tradíciu už od roku 1952.

Stredisko má šesť vlekov, otvorenú sedačku a dve bežkárske trate. Celková prepravná kapacita strediska je 6900 ľudí za hodinu, čo ho radí k jednému z najväčších. Lyžiarske stredisko je primárne určené pre rodiny s deťmi a začiatočníkov. Svah pri štvorsedačke je zase pre náročnejšieho lyžiara práve pre jeho väčší sklon. V stredisku sa nachádza aj lyžiarska škola.

https://strednica.sk/

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.