Scroll to top
sk

Atrakcie

Kráľovstvo lesa Bachledka

Kráľovstvo lesa Bachledka predstavuje novú dimenziu zábavy pre všetkých tých, ktorí majú dostatok energie. Obrovské baranidlo, viacúrovňový lanový park, Pokuston či megatrampolína je len pár z vyše dvadsiatky rôznych prvkov, ktoré si môžete vyskúšať na ploche takmer 5000 m2. Celé ihrisko vyrástlo na horskej lúke a uprostred lesa. Jeho súčasťou je aj hravá edukácia a interaktívne spoznávanie prírody. Kým sa deti vybláznia, rodičia si môžu oddýchnuť na lavičkách a kochať sa výhľadmi na okolitú prírodu.

Viac info Kráľovstvo lesa Bachledka

Múzeum Ždiarsky dom

Múzeum sa nachádza v komplexe Ždiarsky dom spolu aj so štýlovou reštauráciou. Celý objekt bol postavený v roku 1971 podľa vzorov dreveníc z roku 1911 a 1914.  V obytnej časti je stála expozícia vnútorného interiéru, krojov, pracovného náradia. Tú sa snažíme dopĺňať a obohacovať o ďalšie exponáty.

Popri zaujímavom výklade, máte možnosť zažiť Ždiarsku svadbu, obliecť sa do kroja. Sprievodnou akciou môže byť aj jazda na konskom záprahu cez Ždiar a blízke okolie, ochutnávka miestnych špecialít, či vypočuť si tóny goralskej hudby.

Viac info Muzeum Ždiarsky dom

Tricklandia Starý Smokovec

Zrkadlá, obrazy, svetlá, neuveriteľnosti, triky a premyslená hra umelca s návštevníkmi. Tricklandia vás vezme do nového sveta, sveta plného úžasu, ktorý vás bude fascinovať ešte dlho potom, ako z Tricklandie vyjdete von.

  • Tricklandia sa rozprestiera na ploche 1000 m²
  • Novinkou je výstava ilustrácií „TRAGARE“ od umelca Miroslava Matuščina, ktorá je oživená cez rozšírenú realitu
  • Nájdete tu aj expozíciu COMICS (maľby inšpirované komixovou tvorbou) – komiksové okienka, popisy s bublinami, textúra malieb a siluety, vizuálne ladené do čierno-bielych odtieňov (návštevník sa cez objektív fotoaparátu môže ocitnúť napríklad v úlohe superhrdinu)

Viac info Tricklandia

Strachankovo Family Park

Je to rodinný park plný zábavy a dobrodružstiev, ktoré čakajú na goralskej farmičke so živými zvieratkami, či pri odhaľovaní Ždiarskej legendy.Pre všetky deti sú pripravené skvelé preliezačky, hry a naše animátorky ich zabavia zaujímavým programom.

Viac info Strachankovo

Pedal Planet

PEDAL PLANET je jedna z najväčších zbierok šliapacích autíčok na svete. Tento jedinečný, a tak trochu aj bláznivý nápad party nadšencov sa stal skutočnosťou v lete 2019, kedy vznikla prvá galéria týchto nádherných hračiek vo Vysokých Tatrách. Reakcia verejnosti predčila všetky nesmelé očakávania, a tak sa šliapacie autíčka rozbehli do sveta.

Na Slovensku nájdete expozíciu PEDAL PLANET vo Vysokých Tatrách. Viac ako 120 exkluzívnych exponátov na Vás čaká v Galérii Tatry v Novej Polianke. Pozývame vás na prehliadku krásneho sveta malých áut, kde sa aj dospelým splnia detské sny…

Viac info Pedal Planet

Splav Dunajca

Najväčšou atrakciou pieninskej turistiky je plavba na typických goralských pltiach. Dunajec vyhĺbil v pohorí Pienin obrovskú úzku a kľukatú tiesňavu dlhú 9 km. Vydajte sa ho zdolať na plntiach a spoznajte kus krásnej prírody v Pieninskom Národnom Parku. Samotná plavba z Červeného Kláštora po ústie Lesnického potoka trvá asi 1 hod. a 45 minút.

Viac info Splav Dunajca

Aquaparky

Termy Bania Poľsko

14 bazénov, šmýkačky s dĺžkou cez 300 m, gejzíry, vodné delá, jacuzzi a umelé vlny garantujú úžasný relax a vodnú zábavu na najvyššej úrovni. Všetky tieto atrakcie sú k dispozícii vždy nezávisle od počasia alebo vonkajšej teploty.

Viac info Termy Bukovina

Termy Bukovina Poľsko

V našich bazénoch sa môžete okúpať v termálnej, síranovo-sodno-vápenatej, sulfidovej a fluoridovej vode s liečivými vlastnosťami, ktorú ťažíme z hĺbky 2,4 km zo severozápadného svahu hory Wysoki Wierch.

Viac info Terma Bania

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.