Scroll to top
sk

Ubytovanie Chata na Antošáku

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v útulne zariadenej Chate na Antošáku, umiestnenej v areáli Vily Panoráma (vo vzdialenosti 10 metrov od penziónu).

Chata na Antošáku je vhodná pre klientov preferujúcich samostatné ubytovanie s dostatkom súkromia. Chatka disponuje kapacitou pre 6 osôb. Je tvorená príjemnou spoločenskou časťou s krbom, televízorom a posedením, ktorá je súčasne prepojená s plne zariadenou kuchynkou s prístupom na terasu s vonkajším posedením. Na prípravu chutných jedál Vám tu poslúži plynový sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a chladnička s mrazničkou.

Súčasťou poschodia sú dve 3-lôžkové spálne s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Samozrejmosťou chatky je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V priestoroch celého objektu je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemné chvíle s rodinou či priateľmi strávite aj pri grilovaní a Vaše ratolesti sa vyšantia na detskom ihrisku s hojdačkou a trampolínou. V prípade záujmu môžete využiť aj služby reštaurácie penziónu Vila Panorama, ktorá sa nachádza len 10 metrov od chaty. Parkovanie Vašich štyroch áut je zabezpečené priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.